Psychika, emocje i duchowośc wg TMC

Kurs Prowadzi: Bożena Olszowska

Tradycyjna Medycyna Chińska mówi, że dzięki zastosowaniu odpowiedniej diety, mieszanek ziołowych i odpowiedniego ruchu, uczy, że możemy odzyskać kontakt ze swoim ciałem i wspomóc stan swojej psychiki w sposób zupełnie naturalny.

Niestety żyjemy w czasach, w których stres dotyka każdego, a takie emocje jak lęk, panika czy zamartwianie, towarzyszą nam na co dzień. Jeśli nie wiemy jak sobie z nimi radzić, możemy czuć się przygnębieni, ociężali psychicznie, mieć wybuchy agresji, zamykać się w sobie czy finalnie popaść w tak częstą dziś depresję.

Kurs zapozna uczestników z koncepcją „Duchów” w TMC.

Tradycyjna Medycyna Chińska naucza, że ciało i umysł są nierozerwalnie połączone- wiele dolegliwości, które medycyna Zachodu określa jako „zaburzenia psychiczne” są po prostu wynikiem nierównowagi energetycznej w organizmie spowodowanej szybkim tempem życia i niewłaściwym odżywianiem na co dzień.

Niedomagania poszczególnych narządów( nerki, wątroba, serce) wywołuje określone emocje ( lęk, gniew, panika), które stopniowo zaniedbywane prowadzą do poważnych patologii.

Na kursie przedstawimy naturalne i skuteczne sposoby odżywiania oraz suplementacji który zapewni stan spokoju i harmonii naszych myśli i uczuć. Terapia wg TMC, czyli zmiana nawyków żywieniowych i picie odpowiednich ziół jest oczywiście wolniejsza od klasycznych terapii farmakologicznych stosowanych przy zaburzeniach emocjonalnych, ale jest na pewno zdrowsza dla organizmu i pozwala wzmocnić go raz na zawsze, a nie tylko tłumić objawy.

Warto mieć podstawy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, ale na kursie podane zostanie dużo informacji praktycznych które można zastosować bez znajomości zasad TMC.

KURS ODBYWA SIĘ ZAWSZE W CZERWCU- sobota i niedziela w godzinach 10-17 .
Aktualna data pojawi się w kalendarium

Koszt kursu: 450 zł – w cenie materiały do zajęć, wege pyszna zupa na obiad oraz ciepłe napoje na miejscu 🙂