Ludzie Prohumane

Ludzie Prohumane

Barbara Królicka

Twórca, właściciel i wizjoner
Ośrodka Pro Humane Wrocław

Z wykształcenia magister filozofii, z zamiłowania badacz świadomości, jej granic i możliwości.
Posiada uprawnienia czeladnicze w zawodzie Naturopaty i Bioenergoterapeuty.

Prowadzi  własny gabinet terapii energetycznych: PEŁNIA

Dyplomowany Mistrz Uzdrowiciel Reiki (III stopień),
Terapeuta Pracy z Oddechem,
Certyfikowany Trener I stopnia.
Ukończyła wiele kursów i warsztatów doszkalających z zakresu terapii naturalnych i energetycznych.  
Basia o sobie: ” Pro Humane powstało z potrzeby serca, by szerzyć holistyczne i naturalne spojrzenie na człowieka i jego bycie w Świecie. Pasjonuje mnie praca z energią, świadome oddychanie oraz wiedza o leczniczych właściwościach pożywienia.  Na co dzień pracuje terapią REIKI z ludźmi i zwierzętami.  Dla własnej równowagi trenuje Qi Gong. ”

Bożena Olszowska

REJESTRACJA DO GABINETU

Z wykształcenia jest magisterm biologii, z zamiłowania  naturoterapeutą, dietoterapeutą, terapeutą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Bożena o sobie: „Na organizowanych przez Pro Humane warsztatach i kursach promuję wiedzę i umiejętności umożliwiające odbudowanie  poczucia wpływu na własne zdrowie i zdrowie Naszych najbliższych. Moich klientów uczę jak obserwować i rozumieć swój organizm i jak praktycznie stosować poznaną wiedzę.

Jestem specjalistką w dziedzinie akupunktury, jest to moją pasją i każdego zachęcam do tej terapii, której efekty są niesamowicie skuteczne i szybkie.
Moje referencje: Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku: Terapie Naturalne (2007), Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska (2002).

Ukończyłam 1,5 roczny Kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Śląskiej Szkole Akupunktury w Katowicach, obecnie uczestniczę w Kursie z akupunktury oraz ziołolecznictwa chińskiego dla zaawansowanych u Matthiasa Hunecke.

Od 2004 roku praktykuje Tai Chi Chuan stylu Yang oraz od 2007 roku Qigong Luohan. Obecnie uczy się Yang/Ip Style Tai Chi Chuan, Zhang Zhuang, Makko Ho (Meridian stretching), DaoYin, Lohan Gong, Ba Duan Jin w Taichi-Akademie Rhein-Sieg w Siegburgu u Master Saschy Krysztofiaka oraz Qigong Sześć Tajemnych Słów u instruktor Małgorzaty Szkurłatowskiej.

Ukończyłam wiele kursów w zakresie moich zaintersowańm.in.: Reiki I i II stopień, Barefoot Shiatsu, masażu tajskiego, masażu akupresurowo-limfatycznego, akupunktury czaszki i ucha, akupresury, leczenia bezpłodności, zaburzeń w cyklu menstruacyjnym oraz zaburzeń trawienia w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, Kurs Dietetyki Chińskiej, Diagnostyki z Twarzy, Kurs Punkty Yuan i ich znaczenie u Matthiasa Hunecke”

Katarzyna Kamińska

W Pro Humane prowadzi regularne
zajęcia Jogi.

Z zawodu dziennikarka, na co dzień teatromanka, wegetarianka, mama Tytusa i Leona, partnerka życiowa Rafała.

Od dziewięciu lat prowadzi zajęcia jogi inspirowanej metodą B.K.S. Iyengara (dyplom instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga nadany przez AWF w Katowicach), sama praktykuje od 13 roku życia.

Zafascynowana odżywianiem według 5 Pięciu Przemian, Tradycyjną Medycyną Chińską i wpływem emocji na ciało.
Przez 3 lata regularnie pisała o teatrze dla wrocławskiego oddziału Gazety Wyborczej, publikowała także na łamach portalu Kreatywny Wrocław. Macierzyństwo przewróciło jej w głowie na tyle, że pisze także o nim.
Strona internetowa Kasi

Izabela Podlas

Z wykształcenia magister fizjoterapii. Jej pasją jest praca z energią i wspieranie ludzi w procesie
zdrowienia i uświadamiania sobie własnej mocy:)

Certyfikowana terapeutka Scio
(biorezonans&biofeedback), bioenergoteraputka oraz konsultantka Totalnej Biologii.

Prowadzi własny gabinet (terapie energetyczne, praca z ciałem, diagnostyka i terapia urządzeniem Scio)

www.relife.com.pl
Od kilku lat jestem na niezywkłej drodze powrotu do siebie, do permanentnego bycia w Polu Serca 🙂
Każde spotkanie z drugim człowiekiem to wspaniałe doświadczenie, podczas którego każdy z nas może
dowiedzieć się wiele o sobie;)

Wspieranie ludzi w uwolnieniu i transformowaniu traum, skumulowanych
emocji oraz blokad przepływu miłości bezwarunkowej do siebie i otaczającego świata, sprawia mi ogromną radość:)

Jestem wdzięczna za Swoje dary i za to, że dzięki nim mogę wspierać innych ludzi.

Dorota Papiernik

W Pro Humane jako animator-lider prowadzi środowe zajęcia z systemu De Rui Qigong i Qigong Sześć Tajemnych Słów.

Dorotka o sobie:
” Po raz pierwszy z Tai-Chi , Filozofią Wschodu i Tradycyjną Medycyną Chińską zetknęłam się w 1997 r. i od tego czasu jest to moją pasją. Qigong praktykuje nieprzerwanie od 2006 r. a styl Sześć Tajemnych Słów od 2007 r. Od roku 2011 jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zdrowotnego Qigong. Członek Polskiego Stowarzyszenia Qigongu DeRui od 2016 roku.

Z Mistrzem Marcusem Bongartem spotkałam się pierwszy raz na warsztatach w Zakopanem w 2012 r., a w kwietniu 2016 r. uczestniczyłam w warsztatach w Yantorp w Szwecji, gdzie Wrocławska grupa, której jestem liderem, otrzymała pozwolenie Mistrza na praktykę.
Bardzo ciesze się z tego, że mogę wraz z grupą pasjonatów kultywować ten styl, jest to ważne dla zdrowia naszego i wszystkich wokół.”

Małgorzata Rachańczyk

Twórca domowej pracowni kulinarnej Zielona Panda– w Pro Humane dba o zawsze świeże i zdrowe wyżywienie na kursach i warsztatach wyjazdowych.

Z wykształcenia jest Realizatorem Technik Teatralnych, z zamiłowania kucharzem specjalizującym się w kuchni wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej, bez laktozowej i bez cukrowej.

Gosia o sobie:
„Swoje umiejętności rozwijałam u boku Zdrowej Krowy i Restauracji Zielonej. Wierzę, że jedzenie wpływa na radość życia i moce witalne. Inspiruje mnie Tradycyjna Medycyna Chińska, a gotując dla innych wkładam w to całe serce ”

Ewa Patkowska

Wieloletni organizator wrocławskich warsztatów rozwoju osobistego,
z ośrodkiem Pro Humane współpracuje od początku jego istnienia.


Z wykształcenia magister pedagogiki / koordynator ds. szkoleń.
Trener rozwoju osobistego, trenerka pracy z oddechem ( 2 letnia Szwedzka Szkoła Prana Visions). Wciąż poszerza swój warsztat pracy, uczestnicząc i organizując szkolenia.

Ewa o sobie:
„Moją pasją jest taniec, ruch, relaks, ludzie, kontakt z przyrodą, dostrzeganie zasobów własnych i innych, pomaganie w rozwoju, tym którzy tego chcą. Jestem organizatorem warsztatów 5Rytmów z cudowna trenerką Berit Hague i zapraszam Ciebie do tej przygody: 5rytmow.blogspot.com

Małgorzata Żarnawska

Fizjoterapeutka, Senior Teacher metody CANTIENICA®
Prekursorka koncepcji CANTIENICA® – Metoda Kształtowania Ciała & Postawy w Polsce, jest zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia.

Rozwijając zainteresowania prozdrowotne i terapeutyczne odbyła wiele kursów o tematyce związanej z naturalnymi metodami odzyskiwania i zachowania zdrowia oraz zdrowotnym treningiem fitness, a także studia na kierunku Żywienie i Zdrowie oraz Fizjoterapia (Augsburg, Berlin, Hannover, Zurych, Warszawa, Wrocław).
Od 2005 roku zrzeszona w CANTIENICA®- Qualitaetsclub (Szwajcaria, Zurych) utrzymuje swoją wiedzę na poziomie najnowszych osiągnięć Benity Cantieni.

W grudniu 2007r. uzyskała złoty status instruktorski, w kwietniu 2013r. za wybitne osiągnięcia powołana przez Benitę Cantieni na Senior Teacher.

Dorota Zając

Ukończyła studia fizjoterapii na wrocławskim AWF-ie w 2009 roku. Uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach związanych z holistycznym podejściem do zdrowia. Jest certyfikowanym trenerem metody TRE®.

Dorota o sobie:
Od dawna interesowało mnie ciało człowieka, jego doskonałość, budowa i funkcjonowanie. Poszukiwałam różnych metod zachowania zdrowia, od diety wegetariańskiej, przez medycynę chińską, jogę po ćwiczenia TRE® Davida Berceli’ego.

W doświadczeniu zawodowym spotykałam wielu ludzi z bólem przewlekłym, objawami ze strony układu pokarmowego, bezsennością, chronicznym zmęczeniem, obniżoną odpornością. Wymagające tempo życia niestety nie sprzyja naszemu ciału. Gubi się gdzieś po drodze spontaniczność, swoboda działania, ruch, energia. Odcinamy się od ciała, ignorujemy pierwsze symptomy przeciążenia, nie rozumiemy czego nasze ciało potrzebuje.
“Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce, jakie masz do życia.” mówi Jim Rohn

Zapraszam Was do poznania własnego procesu uwalniania napięć i nauki autoregulacji metodą TRE®.
Celem metody jest osiągnięcie równowagi organizmu i uwolnienie napięcia psychofizycznego,co pomoże nam działać najbardziej optymalnie w codziennym życiu i w pełni wykorzystywać swój potencjał.