Tao Pojednania – seks w służbie miłości.

DLA KOGO?
Dla wszystkich. Nie będzie nagości, ani ćwiczeń z partnerem. Będziemy praktykować z własną energią życiową, dlatego zapraszamy zarówno pary, jak i pojedyncze osoby.
TEMATY WARSZTATU
– Taoistyczne spojrzenie na seks – dlaczego może zdegradować człowieka lub wznieść go do pełni potencjału?
– Jak wykorzystywać energię życiową do uzdrawiania ciała lub/i przekształcać ją w energię duchową i używać do rozwoju?
– Jak odbudować energię życiową i przedłużyć sobie życie?
– Taoistyczne praktyki wzmacniania i sublimowania energii.
– Jak funkcjonuje wymiana energii pomiędzy kobietą a mężczyzną?
– Od czego zależy poczucie namiętności w parze i co robić, aby było stale obecne?
– Alchemia Tao. Jak przekształcać negatywne w pozytywne i gęste w subtelne?
INWESTYCJA
– 300 zł/osobę – przy wpłacie do 30 września*
– 350 zł/osobę – przy wpłacie po 30 września*
*warunkiem rezerwacji uczestnictwa jest wpłata na podane konto
Numer konta bankowego:
38 1090 2167 0000 0001 0499 0306
Tytułem: imię i nazwisko, tao pojednania
PROWADZĄCY
Wojciech Mucha – Na ścieżkę Tao wszedł 13 lat temu szukając sposobu na uzdrowienie swojego ciała. Widząc pozytywne skutki praktyki u siebie i swoich bliskich postanowił dzielić się tą wiedzą jako instruktor systemu Universal Healing Tao. Uczeń mistrza Tao Mantaka Chi i mistrza Tantry Luczisa. Praktyk Vipassany i surowych detoksów.
ZAPISY I SZCZEGÓŁY
– FB massager
– wojtmucha@gmail.com
TERMIN
1 dzień – 22 października (sobota), godz. 10.00 – 18.00
2 dzień – 23 października (niedziela), godz. 10.00 – 15.00
PS. DLA DOCIEKLIWYCH
Jednym z pilniej strzeżonych sekretów taoistycznych Mistrzów była wiedza dotycząca Wewnętrznej Alchemii. Jej adept w ramach swojego ciała potrafił sublimować i wznosić energię seksualną (która tak naprawdę jest energią życia) i wykorzystywać dla swojego zdrowia i rozwoju.
Najpotężniejsze praktyki mają siłę aby degradować, jak i wznosić. Tak jest również z seksem, który praktykowany niewłaściwie osłabia energetycznie i stopniowo zabija namiętność w parze.
Seks według Praw Natury nie służy dostarczaniu przyjemności. Pojawia się ona jako efekt uboczny, jednak nie jest celem. Osoby uprawiające seks tylko dla przyjemności płacą za złamanie Praw Natury utratą energii, co pociąga za sobą konsekwencje.
Funkcją seksu jest kreacja. Na poziomie fizycznym kreacja objawia się jako spłodzenie dziecka, jednak mało kto jednak wie, że możliwa jest także (i przede wszystkim) kreacja na innych poziomach. Splecione ciała produkują olbrzymie ilości energii, która według Praw Natury powinna zostać spożytkowana na powołanie nowego życia LUB na rozwój duchowy.
Energia seksualna jest pra energią – z niej powstały wszystkie inne. W Taoistycznej praktyce Wewnętrznej Alchemii znana jako Jing Chi [dżing czi] dzięki olbrzymiemu potencjałowi może stać się każdą inną formą energii. Może być wykorzystana dla uzdrowienia ciała, jak i zostać przekształcona w energię duchową i użyta dla rozwoju. W Tao ten dział wewnętrznej alchemii nosi nazwę Odrodzenie, ponieważ praktykując naradzamy się na nowo jako istota duchowa.