BA Zi- Cztery Filary Przeznaczenia

BA Zi- Cztery Filary Przeznaczenia

OBEJRZYJ FRAGMENT ZESZŁOROCZNEGO WYKŁADU czym jest BaZi:  FILM BAZI

Zapraszamy na kurs podstawowy, który dostarczy uczestnikom wiedzy na temat fundamentalnych zasad i i najważniejszych teorii BaZi. Podczas kursu kładziony będzie nacisk na praktyczne umiejętności, niezbędne do analizy i stosowania BaZi. BaZi zwane potocznie chińską astrologią nie ma nic wspólnego z ruchem planet – ma źródło w obserwacji przyrody i chińskim kalendarzu rolniczym.System Bazi analizuje potencjał człowieka biorąc pod uwagę cztery filary urodzeniowe: rok, miesiąc, dzień i godzinę urodzenia. Analiza Bazi pozwala zrozumieć kim jesteśmy, ocenić swoje silne i słabe strony, pozwala też lepiej poznać i zrozumieć drugiego człowieka. Dzięki Bazi możemy też lepiej zrozumieć przyczyny czy skutki zdarzeń które obserwujemy w świecie zewnętrznym. Po 3 spotkaniach uczestnicy będą umieli przeprowadzić prostą analizę BaZi i zastosować poznaną wiedzę w odniesieniu do własnego wykresu.
Ten kurs jest przeznaczony dla osób z zerową lub niewielką wiedzą na temat BaZi
oraz dla praktyków poszukujących pogłębienia dotychczasowej wiedzy na temat podstawowych teorii BaZi. Kurs odbędzie się na żywo we Wrocławiu. Jeśli sytuacja epidemiologiczna się zmieni- wtedy zakończymy kurs w formie online.

PLAN KURSU
3 zjazdy weekendowe- sobota i niedziela w godzinach 10-17Daty kursu w roku 2021/22
1 zjazd: 20/21.11.2021,
2 zjazd: 4/5.12.2021
3 zjazd: 15/16.01.2022 PROGRAM KURSU:zjazd I1. Wprowadzenie– co to jest bazi– do czego służy bazi2. Podstawowe pojęcia metafizyki chińskiej– yin-yang– pięć przemian– cykle pięciu przemian– 10 niebiańskich pni– 12 ziemskich konarów– 60 faz cyklu Jia Zi– jak wygląda wykres bazi3. Obliczanie siły dnia-mistrza– co to jest dzień-mistrz– ukryte pnie w ziemskich konarach– fazy qi– obliczanie siły dnia-mistrza – metody uproszczone– obliczanie siły dnia-mistrza – metoda matematyczna– ocena siły dnia-mistrza – metoda trzech pytań– elementy korzystne i niekorzystne– ćwiczenia – ocena siły wybranych wykresów bazizjazd II4. Elementy korzystne i niekorzystne, wzmacniające i osłabiające– względność podziału na elementy korzystne i niekorzystne– opisy 10 bóstw zasobów, analogii, dzieła, bogactwa i władzy– opisy znaczenia czterech filarów przeznaczenia– 10 bóstw – ćwiczenia i przykłady5. Interakcje między elementami wykresu– kombinacje pni– konflikty pni– sezony– trygony– konflikty konarów– kombinacje konarów– kary, destrukcje i szkody– wpływ transformacji na siłę dnia-mistrza– interakcje i transformacje – ćwiczenia i przykładyzjazd III6. Gwiazdy symboliczne– gwiazdy wyprowadzane z dnia-mistrza– gwiazdy wyprowadzane z konaru dnia i miesiąca– inne gwiazdy symboliczne7. Wykresy ekstremalne – wprowadzenie i ogólne wskazówki8. Dobre i złe czasy – co robić?– ograniczenia bazi– wpływ działania człowieka na przeznaczenie9. Interpretacje wykresów– ćwiczenia i przykłady KURS Poprowadzi: Wojciech Jach
Studiował filozofię na Uniwersytecie Wrocławskim, od zawsze interesowały go sprawy metafizyczne oraz te związane z naturą człowieka. Od 11 lat pasjonat BaZi, którego uczył się od kilku nauczycieli, najważniejszym z nich jest Arkadiusz Paniutycz, obecnie pobiera nauki u mistrza z Indonezji. Jest Twórcą kalkulatora BaZi, (http://bazi-calculator.com ).Na co dzień pracuje w firmie programistycznej. KOSZT: 380 zł jeden zjazd lub 1080 zł opłata za cały kurs z góry Uczestnicy otrzymują skrypt do każdych zajęć oraz zaświadczenie ukończenia kursu. KONIECZNE ZAPISY:
Pro Humane Wrocław
tel 534 55 33 88
email: [email protected]