Feng Shui & Astrologia w Roku DREWNIANEGO SMOKA  

Zapraszamy na wykład z praktycznymi informacjami jak wspierać siebie w 2024 roku.

Wykład będzie okazją do poznania praktycznych zastosowań technik Chińskiej Metafizyki wspierających szczęście, zdrowie i powodzenie finansowe w bardzo przełomowym czasie jaki teraz mamy, czyli w Roku Drewnianego Smoka

W lutym rozpoczęliśmy rok Drewnianego Smoka oraz dodatkowo weszliśmy
w bardzo ważny czas, czyli Okres 9 na kolejne 20 lat. 
Dużo się teraz dzieje, a te dwa wydarzenia niosą ze sobą sporo zmian dla każdego człowieka i przestrzeni, w której żyje lub pracuje. Warto je znać w tak bardzo przełomowym i transformującym czasie, bo będą na nas wpływały na  różny sposób. Te wpływy mogą być pozytywne, ale także negatywne i należy je poznać, aby wiedzieć co w takiej sytuacji zrobić.

Dodatkowo każdy miesiąc będzie niósł inną energię i należy wiedzieć co robić, jak swoje działania dostosować do tej energii, szczególnie w kwietniu, gdyż jest to miesiąc Smoka w roku Smoka i powoduje to sporo dodatkowych zmian.

Podczas wykładu zostaną omówione aspekty oddziaływań energii rocznych
i miesięcznych z punktu widzenia Feng Shui: domu, mieszkania oraz biura.
 
Przedstawię pomocne techniki wspierające człowieka w tym transformującym czasie. Poznasz też prognozę astrologiczną dla 12 znaków zodiaku.

Każdy człowiek jest inny i ma swój unikalny wykres astrologiczny ze względu na moment urodzenia. Korzystnie jest przed wykładem zrobić sobie bezpłatnie własny wykres astrologiczny BaZi na stronie www.fengshuiwroclaw.pl w zakładce Kalkulator BaZi, aby zobaczyć jakie dodatkowe znaki znajdują się w profilu osobistym, gdyż będzie to także omawiane na wykładzie, a dzięki temu dowiesz się w głębszy sposób jak ten rok wpłynie na Ciebie ze względu na Twój wykres astrologiczny BaZi oraz inne techniki pokazujące co będzie się działo w Twoim życiu w roku Smoka.

Omówione zostaną prognozy, które branże i zawody teraz będą bardziej się rozwijały oraz metody pracy Feng Shui na planach własnych mieszkań czy domów, aby wiedzieć jakie rejony będą sprzyjające i warto z nich częściej korzystać lub w jaki sposób je ochronić, aby szczęście Ci bardziej sprzyjało.

Spotkanie poprowadzi Marta Pietrzykowska, certyfikowany i praktykujący konsultant Feng Shui. Profesjonalną naukę Feng Shui pobierała w wiodących szkołach tej dziedziny na świecie pod kierunkiem różnych Chińskich Mistrzów m.in. w Yap Cheng Hai Feng Shui Center of Excellence, Mastery Academy of Chinese Metaphysics oraz Singapore Feng Shui Center. Należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności Feng Shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. Należy do International Feng Shui Association z siedzibą w Singapurze. Martajest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych oraz radiowych.

Koszt udziału w spotkaniu: 250 zł
Każdy uczestnik warsztatu otrzyma w prezencie noworocznym kupon z dodatkowym rabatem na zakup specjalnego, indywidualnego, wspierającego i pełnego przydatnych informacji kalendarza Feng Shui Tong Shu na 2024 rok.


Spotkanie odbędzie się w Pro Humane we Wrocławiu


Chcesz wziąć udział? 

Koniecznie zapisz się smsem: 534 55 33 88 lub e mail: prohumanewroclaw@gmail.com