O nas

pro humane central male
Pro Humane to miejsce, które tworzą ludzie z pasją.
Jako trenerzy i terapeuci pomagamy uwolnić się od starych nawyków i często destrukcyjnych schematów,
tak by każdy mógł w pełni wykorzystać dar, jakim jest życie.
Razem wzrastajmy ku nowej świadomości.

Barbara Królicka

Twórca, właściciel i wizjoner Ośrodka Pro Humane Wrocław.

Z wykształcenia magister filozofii, z zamiłowania badacz świadomości, jej granic i możliwości.

Posiada uprawnienia czeladnicze w zawodzie  Naturopaty i Bioenergoterapeuty.
Dyplomowany Mistrz Uzdrowiciel Reiki (III stopień), Terapeuta Pracy z Oddechem, Certyfikowany Trener I stopnia. Ukończyła wiele kursów i warsztatów doszkalających

Basia o sobie:
” Pro Humane powstało z potrzeby serca, by szerzyć holistyczne i naturalne spojrzenie na człowieka i jego bycie w Świecie.
Pasjonuje mnie świadome oddychanie oraz  wiedza o leczniczych właściwościach pożywienia,
na co dzień pracuje terapią Reiki z ludźmi i zwierzętami. By zachować równowagę ćwiczę Qigong ”

Bożena Olszowska

Z wykształcenia jest magisterm biologii, z zamiłowania naturoterapeutą, dietoterapeutą, terapeutą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Bożena o sobie: „Na organizowanych przez Pro Humane warsztatach i kursach promuję wiedzę i umiejętności umożliwiające odbudowanie  poczucia wpływu na własne zdrowie i zdrowie Naszych najbliższych. Moich klientów uczę jak obserwować i rozumieć swój organizm i jak praktycznie stosować poznaną wiedzę.

Jestem specjalistką w dziedzinie akupunktury, jest to moją pasją i każdego zachęcam do tej terapii, której efekty są niesamowicie skuteczne i szybkie.

Moje referencje:

Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku: Terapie Naturalne (2007), Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska (2002).

Ukończyłam 1,5 roczny Kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Śląskiej Szkole Akupunktury w Katowicach, obecnie uczestniczę w Kursie z akupunktury oraz ziołolecznictwa chińskiego dla zaawansowanych u Matthiasa Hunecke.

Od 2004 roku praktykuje Tai Chi Chuan stylu Yang oraz od 2007 roku Qigong Luohan. Obecnie uczy się Yang/Ip Style Tai Chi Chuan, Zhang Zhuang, Makko Ho (Meridian stretching), DaoYin, Lohan Gong, Ba Duan Jin w Taichi-Akademie Rhein-Sieg w Siegburgu u Master Saschy Krysztofiaka oraz Qigong Sześć Tajemnych Słów u instruktor Małgorzaty Szkurłatowskiej.

Ukończyłam wiele kursów w zakresie moich zaintersowańm.in.: Reiki I i II stopień, Barefoot Shiatsu, masażu tajskiego, masażu akupresurowo-limfatycznego, akupunktury czaszki i ucha, akupresury, leczenia bezpłodności, zaburzeń w cyklu menstruacyjnym oraz zaburzeń trawienia w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, Kurs Dietetyki Chińskiej, Diagnostyki z Twarzy, Kurs Punkty Yuan i ich znaczenie u Matthiasa Hunecke”

Kasia Kamińska

5c94fa_47f902ab55304b9cb8e14075a67d7edaW Pro Humane prowadzi regularne zajęcia Jogi.
Z zawodu dziennikarka, na co dzień teatromanka, wegetarianka, mama Tytusa i Leona, partnerka życiowa Rafała.

Od dziewięciu lat prowadzi zajęcia jogi inspirowanej metodą B.K.S. Iyengara (dyplom instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga nadany przez AWF w Katowicach), sama praktykuje od 13 roku życia.
Zafascynowana odżywianiem według 5 Pięciu Przemian, Tradycyjną Medycyną Chińską i wpływem emocji na ciało.

Przez 3 lata regularnie pisała o teatrze dla wrocławskiego oddziału Gazety Wyborczej, publikowała także na łamach portalu Kreatywny Wrocław. Macierzyństwo przewróciło jej w głowie na tyle, że pisze także o nim.
Zapraszamy na: http://kaskaminska.wixsite.com/kajoga

Magdalena Żesławska-Zając

Certyfikowana facylitatorka Access Bars™ z wieloletnim doświadczeniem w terapeutycznej pracy z ciałem i podświadomością. Oficjalna tłumaczka publikacji oraz światowych wydarzeń ww. metody. Na regularnych warsztatach w Polsce Magdalena przekazuje praktyczną wiedzę o zabiegu o tajemniczo brzmiącej nazwie Bars™ oraz odtajnia skuteczne sposoby pracy ze swoimi wewnętrznymi przekonaniami, które przekładają się na życie codzienne.

Entuzjastka życia – bycia i czucia, świadomego zmieniania świata na lepsze, która bycie sobą stawia ponad wszystko. Odbyła staż na ścieżkach intensywnego rozwoju i dbania o dobrostan własnego ciała i umysłu. Zakochana w życiu mama i partnerka pewnego (nie)szalonego naukowca, znajdująca spokój w naturze regularnie pasąc owce z psem Odinem oraz malując i projektując tkaniny i kroje. Więcej o jej metodach pracy dowiesz się pod adresem: www.alchemiaciala.com

Zapraszamy na relaksujące i transformujące sesje indywidulane z Magdaleną Żesławską. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania- kontakt z Magdą pod numerem telefonu 600 875 570

Dorota Papiernik

SONY DSCW Pro Humane jako animator-lider prowadzi środowe zajęcia z systemu De Rui Qigong i Qigong Sześć Tajemnych Słów.

Dorotka o sobie:
” Po raz pierwszy z Tai-Chi , Filozofią Wschodu i Tradycyjną Medycyną Chińską zetknęłam się w 1997 r. i od tego czasu jest to moją pasją. Qigong praktykuje nieprzerwanie od 2006 r.  a styl Sześć Tajemnych Słów od 2007 r.  Od roku 2011 jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zdrowotnego Qigong.

Z Mistrzem Marcusem Bongartem spotkałam się pierwszy raz na warsztatach w Zakopanem w 2012 r., a w kwietniu 2016 r. uczestniczyłam w warsztatach w Yantorp w Szwecji, gdzie Wrocławska grupa, której jestem liderem, otrzymała pozwolenie Mistrza na praktykę.
Bardzo ciesze się z tego, że mogę wraz z grupą pasjonatów kultywować ten styl, jest to ważne dla zdrowia naszego i wszystkich wokół.”

Małgorzata Rachańczyk

PandazBaklazTwórca domowej pracowni kulinarnej ” Zielona Panda”- w Pro Humane dba o zawsze świeże i zdrowe wyżywienie na kursach i warsztatach wyjazdowych. Z wykształcenia jest Realizatorem Technik Teatralnych,  z zamiłowania kucharzem specjalizującym się w kuchni wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej, bez laktozowej i bez cukrowej.
Swoje umiejętności rozwijałam u boku Figi z Makiem, Zdrowej Krowy i Restauracji Zielonej. „

Gosia o sobie:  „Wierzę, że jedzenie wpływa na radość życia i moce witalne. Inspiruje mnie Tradycyjna Medycyna Chińska, a  gotując dla innych wkładam w to całe serce 🙂 ”

Ewa Patkowska

Wieloletni organizator Wrocławskich warsztatów rozwoju osobistego,
z ośrodkiem Pro Humane współpracuje od początku jego istnienia.

Z wykształcenia magister pedagogiki / koordynator ds. szkoleń.
Trener rozwoju osobistego, terapeuta terapii systemowej ( ukończyła Szkołę Terapii Systemowej Rodzin wg Berta Hellingera), trenerka pracy z oddechem ( 2 letnia Szwedzka Szkoła Prana Visions). Wciąż poszerza swój warsztat pracy, uczestnicząc i różne organizując szkolenia (m.in. 5Rytmów, Reiki, Matryca Energetyczna, Praca z Traumą, Masaż Peloha).

Ewa o sobie:
„ Z radością inspiruję ludzi do odkrywania własnego potencjału, możliwości i transformacji. Gdy pracuję z drugim człowiekiem łączę różne metody terapeutyczne, także z pracą z ciałem. Moją pasją jest taniec, ruch, relaks, ludzie, kontakt z przyrodą, dostrzeganie zasobów własnych i innych, pomaganie w rozwoju, tym którzy tego chcą.
Jestem organizatorem warsztatów 5Rytmów z cudowna trenerką Berit Hague i zapraszam Ciebie do tej przygody: http://5rytmow.blogspot.com  ”