Ludzie Prohumane

Ludzie Prohumane

Barbara Królicka

Twórca, właściciel i wizjoner
Ośrodka Pro Humane Wrocław

Z wykształcenia magister filozofii, z zamiłowania badacz świadomości, jej granic i możliwości.
Posiada uprawnienia czeladnicze w zawodzie Naturopaty i Bioenergoterapeuty.

Dyplomowany Mistrz Uzdrowiciel Reiki (III stopień),
Terapeuta Pracy z Oddechem,
Certyfikowany Trener I stopnia.
Ukończyła wiele kursów i warsztatów doszkalających z zakresu terapii naturalnych i energetycznych. 
Prowadzi  własny gabinet terapi energetycznych: www.terapienergetyczne.pl

Basia o sobie:
” Pro Humane powstało z potrzeby serca, by szerzyć holistyczne i naturalne spojrzenie na człowieka i jego bycie w Świecie. Pasjonuje mnie praca z energią, świadome oddychanie oraz wiedza o leczniczych właściwościach pożywienia.  Na co dzień pracuje terapią REIKI z ludźmi i zwierzętami.  Dla własnej równowagi trenuje Qi Gong. ”

Bożena Olszowska

REJESTRACJA DO GABINETU

Z wykształcenia jest magisterm biologii, z zamiłowania  naturoterapeutą, dietoterapeutą, terapeutą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Bożena o sobie: „Na organizowanych przez Pro Humane warsztatach i kursach promuję wiedzę i umiejętności umożliwiające odbudowanie  poczucia wpływu na własne zdrowie i zdrowie Naszych najbliższych. Moich klientów uczę jak obserwować i rozumieć swój organizm i jak praktycznie stosować poznaną wiedzę.

Jestem specjalistką w dziedzinie akupunktury, jest to moją pasją i każdego zachęcam do tej terapii, której efekty są niesamowicie skuteczne i szybkie.
Moje referencje: Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku: Terapie Naturalne (2007), Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska (2002).

Ukończyłam 1,5 roczny Kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Śląskiej Szkole Akupunktury w Katowicach, obecnie uczestniczę w Kursie z akupunktury oraz ziołolecznictwa chińskiego dla zaawansowanych u Matthiasa Hunecke.

Od 2004 roku praktykuje Tai Chi Chuan stylu Yang oraz od 2007 roku Qigong Luohan. Obecnie uczy się Yang/Ip Style Tai Chi Chuan, Zhang Zhuang, Makko Ho (Meridian stretching), DaoYin, Lohan Gong, Ba Duan Jin w Taichi-Akademie Rhein-Sieg w Siegburgu u Master Saschy Krysztofiaka oraz Qigong Sześć Tajemnych Słów u instruktor Małgorzaty Szkurłatowskiej.

Ukończyłam wiele kursów w zakresie moich zaintersowańm.in.: Reiki I i II stopień, Barefoot Shiatsu, masażu tajskiego, masażu akupresurowo-limfatycznego, akupunktury czaszki i ucha, akupresury, leczenia bezpłodności, zaburzeń w cyklu menstruacyjnym oraz zaburzeń trawienia w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, Kurs Dietetyki Chińskiej, Diagnostyki z Twarzy, Kurs Punkty Yuan i ich znaczenie u Matthiasa Hunecke”

Kasia Kamińska

W Pro Humane prowadzi regularne
zajęcia Jogi.

Z zawodu dziennikarka, na co dzień teatromanka, wegetarianka, mama Tytusa i Leona, partnerka życiowa Rafała.

Od dziewięciu lat prowadzi zajęcia jogi inspirowanej metodą B.K.S. Iyengara (dyplom instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga nadany przez AWF w Katowicach), sama praktykuje od 13 roku życia.

Zafascynowana odżywianiem według 5 Pięciu Przemian, Tradycyjną Medycyną Chińską i wpływem emocji na ciało.
Przez 3 lata regularnie pisała o teatrze dla wrocławskiego oddziału Gazety Wyborczej, publikowała także na łamach portalu Kreatywny Wrocław. Macierzyństwo przewróciło jej w głowie na tyle, że pisze także o nim.
Strona internetowa Kasi

Magdalena Żesławska-Zając

Certyfikowana facylitatorka
Access Bars™, z wieloletnim doświadczeniem w terapeutycznej pracy z ciałem i podświadomością.

Oficjalna tłumaczka publikacji oraz światowych wydarzeń ww. metody.

Na regularnych warsztatach w Polsce Magdalena przekazuje praktyczną wiedzę o zabiegu o tajemniczo brzmiącej nazwie Bars™ oraz odtajnia skuteczne sposoby pracy ze swoimi wewnętrznymi przekonaniami, które przekładają się na życie codzienne.

Entuzjastka życia – bycia i czucia, świadomego zmieniania świata na lepsze, która bycie sobą stawia ponad wszystko. Odbyła staż na ścieżkach intensywnego rozwoju i dbania o dobrostan własnego ciała i umysłu. Zakochana w życiu mama i partnerka pewnego (nie)szalonego naukowca, znajdująca spokój w naturze regularnie pasąc owce z psem Odinem oraz malując i projektując tkaniny i kroje. Więcej o jej metodach pracy dowiesz się pod adresem: www.alchemiaciala.com

Zapraszamy na relaksujące i transformujące sesje indywidulane z Magdaleną Żesławską.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania
kontakt z Magdą pod numerem telefonu 600 875 570

Dorota Papiernik

W Pro Humane jako animator-lider prowadzi środowe zajęcia z systemu De Rui Qigong i Qigong Sześć Tajemnych Słów.

Dorotka o sobie:
” Po raz pierwszy z Tai-Chi , Filozofią Wschodu i Tradycyjną Medycyną Chińską zetknęłam się w 1997 r. i od tego czasu jest to moją pasją. Qigong praktykuje nieprzerwanie od 2006 r. a styl Sześć Tajemnych Słów od 2007 r. Od roku 2011 jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zdrowotnego Qigong. Członek Polskiego Stowarzyszenia Qigongu DeRui od 2016 roku.

Z Mistrzem Marcusem Bongartem spotkałam się pierwszy raz na warsztatach w Zakopanem w 2012 r., a w kwietniu 2016 r. uczestniczyłam w warsztatach w Yantorp w Szwecji, gdzie Wrocławska grupa, której jestem liderem, otrzymała pozwolenie Mistrza na praktykę.
Bardzo ciesze się z tego, że mogę wraz z grupą pasjonatów kultywować ten styl, jest to ważne dla zdrowia naszego i wszystkich wokół.”

Małgorzata Rachańczyk

Twórca domowej pracowni kulinarnej Zielona Panda– w Pro Humane dba o zawsze świeże i zdrowe wyżywienie na kursach i warsztatach wyjazdowych.

Z wykształcenia jest Realizatorem Technik Teatralnych, z zamiłowania kucharzem specjalizującym się w kuchni wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej, bez laktozowej i bez cukrowej.

Gosia o sobie:
„Swoje umiejętności rozwijałam u boku Zdrowej Krowy i Restauracji Zielonej. Wierzę, że jedzenie wpływa na radość życia i moce witalne. Inspiruje mnie Tradycyjna Medycyna Chińska, a gotując dla innych wkładam w to całe serce ”

Ewa Patkowska

Wieloletni organizator wrocławskich warsztatów rozwoju osobistego,
z ośrodkiem Pro Humane współpracuje od początku jego istnienia.


Z wykształcenia magister pedagogiki / koordynator ds. szkoleń.
Trener rozwoju osobistego, trenerka pracy z oddechem ( 2 letnia Szwedzka Szkoła Prana Visions). Wciąż poszerza swój warsztat pracy, uczestnicząc i organizując szkolenia.

Ewa o sobie:
„Moją pasją jest taniec, ruch, relaks, ludzie, kontakt z przyrodą, dostrzeganie zasobów własnych i innych, pomaganie w rozwoju, tym którzy tego chcą. Jestem organizatorem warsztatów 5Rytmów z cudowna trenerką Berit Hague i zapraszam Ciebie do tej przygody: 5rytmow.blogspot.com

Małgorzata Żarnawska

Fizjoterapeutka, Senior Teacher metody CANTIENICA®
Prekursorka koncepcji CANTIENICA® – Metoda Kształtowania Ciała & Postawy w Polsce, jest zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia.

Rozwijając zainteresowania prozdrowotne i terapeutyczne odbyła wiele kursów o tematyce związanej z naturalnymi metodami odzyskiwania i zachowania zdrowia oraz zdrowotnym treningiem fitness, a także studia na kierunku Żywienie i Zdrowie oraz Fizjoterapia (Augsburg, Berlin, Hannover, Zurych, Warszawa, Wrocław).
Od 2005 roku zrzeszona w CANTIENICA®- Qualitaetsclub (Szwajcaria, Zurych) utrzymuje swoją wiedzę na poziomie najnowszych osiągnięć Benity Cantieni.

W grudniu 2007r. uzyskała złoty status instruktorski, w kwietniu 2013r. za wybitne osiągnięcia powołana przez Benitę Cantieni na Senior Teacher.