O nas

Pro Humane to kameralny ośrodek w centrum coraz szybciej pędzącego miasta.

To miejsce stworzone z potrzeby serca by dać ludziom przestrzeń i czas na oddech,
na zdrowe bycie z samym Sobą.

Działamy holistycznie

Techniki i metody, które oferujemy, wspierają ludzi na drodze do równowagi ciała, umysłu i ducha.

U podstaw naszych działań leży pewność, że każdy ma wpływ na jakość swojego życia, a przez to zawsze wzbogaca życie Innych.

Pro Humane to przede wszystkim pozytywne idee łączące świadomych,
twórczych ludzi.

Szerzymy naturalny styl bycia i prostotę życia, 

bo wiemy że życie to najcenniejszy dar jaki posiadasz.

Budzimy świadomość, 

bo wierzymy że wszystko jest wzajemnie połączone. 

Inspiruje nas Natura

Prowadzi Cichy Umysł

Łączy Otwarte Serce.

Barbara Królicka

Twórca, właściciel i wizjoner Ośrodka Pro Humane Wrocław.

Z wykształcenia magister filozofii, z zamiłowania badacz świadomości, jej granic i możliwości.

Posiada uprawnienia czeladnicze w zawodzie  Naturopaty i Bioenergoterapeuty.
Dyplomowany Mistrz Uzdrowiciel Reiki (III stopień),
Terapeuta Pracy z Oddechem,
Certyfikowany Trener I stopnia.
Ukończyła wiele kursów i warsztatów doszkalających z zakresu terapii naturalnych i energetycznych.

Basia o sobie:
” Pro Humane powstało z potrzeby serca, by szerzyć holistyczne i naturalne spojrzenie na człowieka i jego bycie w Świecie. Pasjonuje mnie praca z energią, świadome oddychanie oraz wiedza o leczniczych właściwościach pożywienia.  Na co dzień pracuje terapią REIKI z ludźmi i zwierzętami.  Dla własnej równowagi trenuje Qi Gong. ”

Bożena Olszowska

REJESTRACJA INTERNETOWA DO GABINETU
https://tmcwroclaw.nakiedy.pl

Z wykształcenia jest magisterm biologii, z zamiłowania naturoterapeutą, dietoterapeutą, terapeutą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Bożena o sobie: „Na organizowanych przez Pro Humane warsztatach i kursach promuję wiedzę i umiejętności umożliwiające odbudowanie  poczucia wpływu na własne zdrowie i zdrowie Naszych najbliższych. Moich klientów uczę jak obserwować i rozumieć swój organizm i jak praktycznie stosować poznaną wiedzę.

Jestem specjalistką w dziedzinie akupunktury, jest to moją pasją i każdego zachęcam do tej terapii, której efekty są niesamowicie skuteczne i szybkie.

 

Moje referencje:

Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku: Terapie Naturalne (2007), Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska (2002).

Ukończyłam 1,5 roczny Kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Śląskiej Szkole Akupunktury w Katowicach, obecnie uczestniczę w Kursie z akupunktury oraz ziołolecznictwa chińskiego dla zaawansowanych u Matthiasa Hunecke.

Od 2004 roku praktykuje Tai Chi Chuan stylu Yang oraz od 2007 roku Qigong Luohan. Obecnie uczy się Yang/Ip Style Tai Chi Chuan, Zhang Zhuang, Makko Ho (Meridian stretching), DaoYin, Lohan Gong, Ba Duan Jin w Taichi-Akademie Rhein-Sieg w Siegburgu u Master Saschy Krysztofiaka oraz Qigong Sześć Tajemnych Słów u instruktor Małgorzaty Szkurłatowskiej.

Ukończyłam wiele kursów w zakresie moich zaintersowańm.in.: Reiki I i II stopień, Barefoot Shiatsu, masażu tajskiego, masażu akupresurowo-limfatycznego, akupunktury czaszki i ucha, akupresury, leczenia bezpłodności, zaburzeń w cyklu menstruacyjnym oraz zaburzeń trawienia w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, Kurs Dietetyki Chińskiej, Diagnostyki z Twarzy, Kurs Punkty Yuan i ich znaczenie u Matthiasa Hunecke”

Kasia Kamińska

5c94fa_47f902ab55304b9cb8e14075a67d7edaW Pro Humane prowadzi regularne zajęcia Jogi.
Z zawodu dziennikarka, na co dzień teatromanka, wegetarianka, mama Tytusa i Leona, partnerka życiowa Rafała.

Od dziewięciu lat prowadzi zajęcia jogi inspirowanej metodą B.K.S. Iyengara (dyplom instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga nadany przez AWF w Katowicach), sama praktykuje od 13 roku życia.
Zafascynowana odżywianiem według 5 Pięciu Przemian, Tradycyjną Medycyną Chińską i wpływem emocji na ciało.

Przez 3 lata regularnie pisała o teatrze dla wrocławskiego oddziału Gazety Wyborczej, publikowała także na łamach portalu Kreatywny Wrocław. Macierzyństwo przewróciło jej w głowie na tyle, że pisze także o nim.
Zapraszamy na: http://kaskaminska.wixsite.com/kajoga

Magdalena Żesławska-Zając

Certyfikowana facylitatorka Access Bars™ z wieloletnim doświadczeniem w terapeutycznej pracy z ciałem i podświadomością. Oficjalna tłumaczka publikacji oraz światowych wydarzeń ww. metody. Na regularnych warsztatach w Polsce Magdalena przekazuje praktyczną wiedzę o zabiegu o tajemniczo brzmiącej nazwie Bars™ oraz odtajnia skuteczne sposoby pracy ze swoimi wewnętrznymi przekonaniami, które przekładają się na życie codzienne.

Entuzjastka życia – bycia i czucia, świadomego zmieniania świata na lepsze, która bycie sobą stawia ponad wszystko. Odbyła staż na ścieżkach intensywnego rozwoju i dbania o dobrostan własnego ciała i umysłu. Zakochana w życiu mama i partnerka pewnego (nie)szalonego naukowca, znajdująca spokój w naturze regularnie pasąc owce z psem Odinem oraz malując i projektując tkaniny i kroje. Więcej o jej metodach pracy dowiesz się pod adresem: www.alchemiaciala.com

Zapraszamy na relaksujące i transformujące sesje indywidulane z Magdaleną Żesławską. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania- kontakt z Magdą pod numerem telefonu 600 875 570

Dorota Papiernik

SONY DSCW Pro Humane jako animator-lider prowadzi środowe zajęcia z systemu De Rui Qigong i Qigong Sześć Tajemnych Słów.

Dorotka o sobie:
” Po raz pierwszy z Tai-Chi , Filozofią Wschodu i Tradycyjną Medycyną Chińską zetknęłam się w 1997 r. i od tego czasu jest to moją pasją. Qigong praktykuje nieprzerwanie od 2006 r.  a styl Sześć Tajemnych Słów od 2007 r.  Od roku 2011 jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zdrowotnego Qigong. Członek Polskiego Stowarzyszenia Qigongu DeRui od 2016 roku.

Z Mistrzem Marcusem Bongartem spotkałam się pierwszy raz na warsztatach w Zakopanem w 2012 r., a w kwietniu 2016 r. uczestniczyłam w warsztatach w Yantorp w Szwecji, gdzie Wrocławska grupa, której jestem liderem, otrzymała pozwolenie Mistrza na praktykę.
Bardzo ciesze się z tego, że mogę wraz z grupą pasjonatów kultywować ten styl, jest to ważne dla zdrowia naszego i wszystkich wokół.”

Małgorzata Rachańczyk

PandazBaklazTwórca domowej pracowni kulinarnej ” Zielona Panda”- w Pro Humane dba o zawsze świeże i zdrowe wyżywienie na kursach i warsztatach wyjazdowych. Z wykształcenia jest Realizatorem Technik Teatralnych,  z zamiłowania kucharzem specjalizującym się w kuchni wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej, bez laktozowej i bez cukrowej.
Swoje umiejętności rozwijałam u boku Zdrowej Krowy i Restauracji Zielonej. „

Gosia o sobie:  „Wierzę, że jedzenie wpływa na radość życia i moce witalne. Inspiruje mnie Tradycyjna Medycyna Chińska, a  gotując dla innych wkładam w to całe serce :)”

Ewa Patkowska

Wieloletni organizator wrocławskich warsztatów rozwoju osobistego,
z ośrodkiem Pro Humane współpracuje od początku jego istnienia.

Z wykształcenia magister pedagogiki / koordynator ds. szkoleń.
Trener rozwoju osobistego, trenerka pracy z oddechem ( 2 letnia Szwedzka Szkoła Prana Visions). Wciąż poszerza swój warsztat pracy, uczestnicząc i organizując szkolenia.

Ewa o sobie:
Moją pasją jest taniec, ruch, relaks, ludzie, kontakt z przyrodą, dostrzeganie zasobów własnych i innych, pomaganie w rozwoju, tym którzy tego chcą. Jestem organizatorem warsztatów 5Rytmów z cudowna trenerką Berit Hague i zapraszam Ciebie do tej przygody: http://5rytmow.blogspot.com  ”