O nas

pro humane central male
Pro Humane to miejsce, które tworzą ludzie z pasją.
Jako trenerzy i terapeuci pomagamy uwolnić się od starych nawyków i często destrukcyjnych schematów,
tak by każdy mógł w pełni wykorzystać dar, jakim jest życie.
Razem wzrastajmy ku nowej świadomości.

Barbara Królicka

Twórca, właściciel i wizjoner Ośrodka Pro Humane Wrocław.

Z wykształcenia magister filozofii, z zamiłowania badacz świadomości, jej granic i możliwości.

Posiada uprawnienia czeladnicze w zawodzie  Naturopaty i Bioenergoterapeuty.
Dyplomowany Mistrz Uzdrowiciel Reiki (III stopień), Terapeuta Pracy z Oddechem, Certyfikowany Trener I stopnia. Ukończyła wiele kursów i warsztatów doszkalających

Basia o sobie:
” Pro Humane powstało z potrzeby serca, by szerzyć holistyczne i naturalne spojrzenie na człowieka i jego bycie w Świecie.
Pasjonuje mnie świadome oddychanie oraz  wiedza o leczniczych właściwościach pożywienia,
na co dzień pracuje terapią Reiki z ludźmi i zwierzętami. By zachować równowagę ćwiczę Qigong ”

Bożena Olszowska

Z wykształcenia jest magisterm biologii, z zamiłowania naturoterapeutą, dietoterapeutą, terapeutą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Bożena o sobie: „Na organizowanych przez Pro Humane warsztatach i kursach promuję wiedzę i umiejętności umożliwiające odbudowanie  poczucia wpływu na własne zdrowie i zdrowie Naszych najbliższych. Moich klientów uczę jak obserwować i rozumieć swój organizm i jak praktycznie stosować poznaną wiedzę.

Jestem specjalistką w dziedzinie akupunktury, jest to moją pasją i każdego zachęcam do tej terapii, której efekty są niesamowicie skuteczne i szybkie.

Moje referencje:

Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku: Terapie Naturalne (2007), Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska (2002).

Ukończyłam 1,5 roczny Kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Śląskiej Szkole Akupunktury w Katowicach, obecnie uczestniczę w Kursie z akupunktury oraz ziołolecznictwa chińskiego dla zaawansowanych u Matthiasa Hunecke.

Od 2004 roku praktykuje Tai Chi Chuan stylu Yang oraz od 2007 roku Qigong Luohan. Obecnie uczy się Yang/Ip Style Tai Chi Chuan, Zhang Zhuang, Makko Ho (Meridian stretching), DaoYin, Lohan Gong, Ba Duan Jin w Taichi-Akademie Rhein-Sieg w Siegburgu u Master Saschy Krysztofiaka oraz Qigong Sześć Tajemnych Słów u instruktor Małgorzaty Szkurłatowskiej.

Ukończyłam wiele kursów w zakresie moich zaintersowańm.in.: Reiki I i II stopień, Barefoot Shiatsu, masażu tajskiego, masażu akupresurowo-limfatycznego, akupunktury czaszki i ucha, akupresury, leczenia bezpłodności, zaburzeń w cyklu menstruacyjnym oraz zaburzeń trawienia w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, Kurs Dietetyki Chińskiej, Diagnostyki z Twarzy, Kurs Punkty Yuan i ich znaczenie u Matthiasa Hunecke”

Anna Grenik

Anna GrenikMagister psychologii. Doświadczona trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana terapeutka ISPS ( Institute for the Study od Peak States).

Jest absolwentką mistrzowskiego kursu metody ustawień prowadzonego przez Berta Hellingera oraz szeregu szkoleń u renomowanych nauczycieli tej metody.

Absolwentka Podyplomowej Szkoły Kontaktów Interpersonalnych,Studium Socjoterapii, dwuletniej szkoły kształcącej w zakresie profesjonalnej pracy z oddechem.

Ania o sobie: „Ustawieniami Systemowymi zajmuje się od 2002 roku. Na co dzień prowadzę terapię grupową oraz indywidualną, w której korzystam z dodatkowych technik takich jak: Peak States czy Matryca Energetyczna.

Każdy człowiek jest dla mnie wyjątkowy. Możliwość pracy z ludźmi, obserwowanie tego jak wzrastają i jak kierują się ku szczęśliwemu życiu daje mi najwieksza radość i sprawia, że każda chwila jest bezcenna.”

Magdalena Żesławska

Nazywam się Magdalena Żesławska. Odkąd pamiętam, zawsze szukałam “czegoś” więcej. Czułam, że mamy po tencjał, po który możemy zacząć sięgać. Pozostawało tylko pytanie: jak….?
Odbyłam staż na ścieżkach intensywnego rozwoju i dbania o dobrostan swojego ciała i umysłu. Obecnie pracuję niesamowitymi narzędziami Access Consciousness od 4 lat  ( jestem dyplomowanym facilitatorem ) – metody BARS™ uczułam się od samego jego twórcy, Amerykanina Garego Douglasa.
Jestem oficjalną tłumaczką publikacji oraz światowych wydarzeń Access Consciousness™ na język polski.
Założyłam Instytut Pogłębiania Świadomości Ciała w Krakowie, który z powodzeniem zaprasza do zmian.
Współpracuję z krakowskimi psychoterapeutami,  Instytutem Wiedzy Waleologicznej w Warszawie oraz Ośrodkiem Rozwoju Holistycznego Pro Humane we Wrocławiu.

Czuję, że nadal się zmieniam. I teraz zapraszam do tego Ciebie.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie odpowiem pod numerem telefonu 600 875 570.

Dorota Papiernik

SONY DSCW Pro Humane jako animator-lider prowadzi środowe zajęcia z systemu De Rui Qigong i Qigong Sześć Tajemnych Słów.

Dorotka o sobie:
” Po raz pierwszy z Tai-Chi , Filozofią Wschodu i Tradycyjną Medycyną Chińską zetknęłam się w 1997 r. i od tego czasu jest to moją pasją. Qigong praktykuje nieprzerwanie od 2006 r.  a styl Sześć Tajemnych Słów od 2007 r.  Od roku 2011 jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zdrowotnego Qigong.

Z Mistrzem Marcusem Bongartem spotkałam się pierwszy raz na warsztatach w Zakopanem w 2012 r., a w kwietniu 2016 r. uczestniczyłam w warsztatach w Yantorp w Szwecji, gdzie Wrocławska grupa, której jestem liderem, otrzymała pozwolenie Mistrza na praktykę.
Bardzo ciesze się z tego, że mogę wraz z grupą pasjonatów kultywować ten styl, jest to ważne dla zdrowia naszego i wszystkich wokół.”

Anna Kubica

Anna Kubica

Ania o sobie: „Od stycznia 2012 roku jestem teoretykiem i praktykiem metody Matrycy Energetycznej Dr Richarda Bartletta (poziom 1-4, 2012) i oferuję treningi oraz indywidualne konsultacje transformujące. Moim mottem przewodnim w pracy są słowa Dr Richarda Bartletta „ Oczekuj nieoczekiwanego. Otwórz się na zmianę przekraczającą Twoje najśmielsze wyobrażenia”   MOJA HISTORIA Kilkunastoletnia droga poszukiwań i doświadczeń doprowadziła mnie do praźródła, jakim są „prawa” fizyki kwantowej. Systematyczny i intuicyjny kontakt z polem informacyjnym potwierdził moją wiarę, że wszechświat odwzorowuje nasze wzorce, przekonania i programy w postaci wszystkiego, czego doświadczamy. Kontakt z polem informacyjnym fascynuje mnie, ponieważ jego efekty są widoczne natychmiast, a zmiany zachodzą w ułamkach sekundy, we wszystkich aspektach życia. KLIENCI Moim klientem jest każdy, kto mówi „TAK” zmianie i chce doświadczyć niezwykłych rezultatów. Zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy z fizyką cudów- dwupunktem i matrycą energetyczną. www.annakubica.com

Kasia Kamińska

5c94fa_47f902ab55304b9cb8e14075a67d7edaW Pro Humane prowadzi regularne zajęcia Jogi.
Z zawodu dziennikarka, na co dzień teatromanka, wegetarianka, mama Tytusa i Leona, partnerka życiowa Rafała.

Od dziewięciu lat prowadzi zajęcia jogi inspirowanej metodą B.K.S. Iyengara (dyplom instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga nadany przez AWF w Katowicach), sama praktykuje od 13 roku życia.
Zafascynowana odżywianiem według 5 Pięciu Przemian, Tradycyjną Medycyną Chińską i wpływem emocji na ciało.

Przez 3 lata regularnie pisała o teatrze dla wrocławskiego oddziału Gazety Wyborczej, publikowała także na łamach portalu Kreatywny Wrocław. Macierzyństwo przewróciło jej w głowie na tyle, że pisze także o nim.
Zapraszamy na: http://kaskaminska.wixsite.com/kajoga

Ewa Patkowska

Wieloletni organizator Wrocławskich warsztatów rozwoju osobistego,
z ośrodkiem Pro Humane współpracuje od początku jego istnienia.

Z wykształcenia magister pedagogiki / koordynator ds. szkoleń.
Trener rozwoju osobistego, terapeuta terapii systemowej ( ukończyła Szkołę Terapii Systemowej Rodzin wg Berta Hellingera), trenerka pracy z oddechem ( 2 letnia Szwedzka Szkoła Prana Visions). Wciąż poszerza swój warsztat pracy, uczestnicząc i różne organizując szkolenia (m.in. 5Rytmów, Reiki, Matryca Energetyczna, Praca z Traumą, Masaż Peloha).

Ewa o sobie:
„ Z radością inspiruję ludzi do odkrywania własnego potencjału, możliwości i transformacji. Gdy pracuję z drugim człowiekiem łączę różne metody terapeutyczne, także z pracą z ciałem. Moją pasją jest taniec, ruch, relaks, ludzie, kontakt z przyrodą, dostrzeganie zasobów własnych i innych, pomaganie w rozwoju, tym którzy tego chcą.
Jestem organizatorem warsztatów 5Rytmów z cudowna trenerką Berit Hague i zapraszam Ciebie do tej przygody: http://5rytmow.blogspot.com  ”

Małgorzata Rachańczyk

PandazBaklazTwórca domowej pracowni kulinarnej ” Zielona Panda”- w Pro Humane dba o zawsze świeże i zdrowe wyżywienie na kursach i warsztatach wyjazdowych. Z wykształcenia jest Realizatorem Technik Teatralnych,  z zamiłowania kucharzem specjalizującym się w kuchni wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej, bez laktozowej i bez cukrowej.
Swoje umiejętności rozwijałam u boku Figi z Makiem, Zdrowej Krowy i Restauracji Zielonej. „

Gosia o sobie:  „Wierzę, że jedzenie wpływa na radość życia i moce witalne. Inspiruje mnie Tradycyjna Medycyna Chińska, a  gotując dla innych wkładam w to całe serce 🙂 ”