O nas

Pro Humane to kameralny ośrodek w centrum coraz szybciej pędzącego miasta.

To miejsce stworzone z potrzeby serca by dać ludziom przestrzeń i czas na zdrowe bycie z samym Sobą.

Działamy holistycznie. Techniki i metody, które oferujemy, wspierają ludzi na drodze do równowagi ciała, umysłu i ducha. U podstaw naszych działań leży pewność, że każdy ma wpływ na jakość swojego życia, a przez to zawsze wzbogaca życie Innych.

Pro Humane to przede wszystkim pozytywne idee łączące świadomych, twórczych ludzi.

Szerzymy naturalny styl bycia i prostotę życia, bo wiemy że życie to najcenniejszy dar jaki Wszyscy posiadamy.

Budzimy Świadomość, Inspiruje nas Natura, Prowadzi Cichy Umysł, Łączy Otwarte Serce

Barbara Królicka

Twórca, właściciel i wizjoner  Ośrodka Pro Humane Wrocław.

Z wykształcenia magister filozofii, z zamiłowania badacz własnej świadomości, jej granic i możliwości. Posiada uprawnienia Mistrzowskie w zawodzie Naturoterapeuty oraz czeladnicze Bioenergoterapeuty.
Dyplomowany Mistrz Uzdrowiciel Reiki (III stopień), Terapeuta Pracy z Oddechem, Certyfikowany Trener I stopnia. Ukończyła wiele kursów i warsztatów doszkalających z zakresu terapii naturalnych i energetycznych. Prowadzi własny gabinet terapii energetycznych: kliknij tutaj

Basia o sobie: ” Pro Humane powstało z potrzeby serca, by szerzyć holistyczne i naturalne spojrzenie na człowieka i jego bycie w Świecie. Pasjonuje mnie praca z energią, świadome oddychanie oraz wiedza o leczniczych właściwościach pożywienia. Na co dzień pracuje terapią REIKI z ludźmi i zwierzętami. Dla własnej równowagi trenuje Qi Gong.

Bożena Olszowska

Z wykształcenia magister biologii, z zamiłowania naturoterapeuta, dietoterapeuta, terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Bożena o sobie: „Na organizowanych przez Pro Humane warsztatach i kursach promuję wiedzę i umiejętności umożliwiające odbudowanie poczucia wpływu na własne zdrowie i zdrowie Naszych najbliższych. Moich klientów uczę jak obserwować i rozumieć swój organizm i jak praktycznie stosować poznaną wiedzę. Jestem specjalistką w dziedzinie akupunktury, jest to moją pasją i każdego zachęcam do tej terapii, której efekty są niesamowicie skuteczne i szybkie.

Moje referencje: Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku: Terapie Naturalne (2007), Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska (2002). Ukończyłam 1,5 roczny Kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Śląskiej Szkole Akupunktury w Katowicach, obecnie uczestniczę w Kursie z akupunktury oraz ziołolecznictwa chińskiego dla zaawansowanych u Matthiasa Hunecke. Od 2004 roku praktykuje Tai Chi Chuan stylu Yang oraz od 2007 roku Qigong Luohan. Obecnie uczy się Yang/Ip Style Tai Chi Chuan, Zhang Zhuang, Makko Ho (Meridian stretching), DaoYin, Lohan Gong, Ba Duan Jin w Taichi-Akademie Rhein-Sieg w Siegburgu u Master Saschy Krysztofiaka oraz Qigong Sześć Tajemnych Słów u instruktor Małgorzaty Szkurłatowskiej. Ukończyłam wiele kursów w zakresie moich zaintersowańm.in.: Reiki I i II stopień, Barefoot Shiatsu, masażu tajskiego, masażu akupresurowo-limfatycznego, akupunktury czaszki i ucha, akupresury, leczenia bezpłodności, zaburzeń w cyklu menstruacyjnym oraz zaburzeń trawienia w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, Kurs Dietetyki Chińskiej, Diagnostyki z Twarzy, Kurs Punkty Yuan i ich znaczenie u Matthiasa Hunecke”

Katarzyna Kamińska

Z zawodu dziennikarka, na co dzień teatromanka, wegetarianka, mama Tytusa i Leona, partnerka życiowa Rafała. W Pro Humane prowadzi regularne zajęcia Jogi oraz indywidualną terapię ruchem. Od dziewięciu lat prowadzi zajęcia jogi inspirowanej metodą B.K.S. Iyengara (dyplom instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga nadany przez AWF w Katowicach), sama praktykuje od 13 roku życia.

Zafascynowana odżywianiem według 5 Pięciu Przemian, Tradycyjną Medycyną Chińską i wpływem emocji na ciało. Przez 3 lata regularnie pisała o teatrze dla wrocławskiego oddziału Gazety Wyborczej, publikowała także na łamach portalu Kreatywny Wrocław. Macierzyństwo przewróciło jej w głowie na tyle, że pisze także o nim.
Strona internetowa Kasi

Izabela Podlas

Z wykształcenia magister fizjoterapii. Jej pasją jest praca z energią i wspieranie ludzi w procesie zdrowienia i uświadamiania sobie własnej mocy. Certyfikowana terapeutka Scio(biorezonans&biofeedback), bioenergoteraputka oraz konsultantka Totalnej Biologii. WIĘCEJ INFORMACJI: www.relife.com.pl

Ewa Patkowska

Z wykształcenia magister pedagogiki / koordynator ds. szkoleń.
Trener rozwoju osobistego, trenerka pracy z oddechem ( 2 letnia Szwedzka Szkoła Prana Visions). Wciąż poszerza swój warsztat pracy, uczestnicząc i organizując szkolenia.

Wieloletni organizator wrocławskich warsztatów rozwoju osobistego, z ośrodkiem Pro Humane współpracuje od początku jego istnienia.

Ewa o sobie: „Moją pasją jest taniec, ruch, relaks, ludzie, kontakt z przyrodą, dostrzeganie zasobów własnych i innych, pomaganie w rozwoju, tym którzy tego chcą. Jestem organizatorem warsztatów 5Rytmów z cudowna trenerką Berit Hague i zapraszam Ciebie do tej przygody. CZYTAJ WIĘCEJ: 5rytmow.blogspot.com 

Ewa Garnowska

W Pro Humane prowadzi warsztaty gotowania oraz towarzyszy nam na kursach i wyjazdach gotując zdrowe i pyszne posiłki. Pasjonuje ją medycyna chińska, zdrowe odżywianie, diety alternatywne i praktyczne eksperymenty w kuchni 🙂 Na co dzień współprowadzi we Wrocławiu wegetariański catering: https://delivege.pl/

Małgorzata Żarnawska

Fizjoterapeutka, Senior Teacher metody CANTIENICA®
Prekursorka koncepcji CANTIENICA® – Metoda Kształtowania Ciała & Postawy w Polsce, jest zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia. Rozwijając zainteresowania prozdrowotne i terapeutyczne odbyła wiele kursów o tematyce związanej z naturalnymi metodami odzyskiwania i zachowania zdrowia oraz zdrowotnym treningiem fitness, a także studia na kierunku Żywienie i Zdrowie oraz Fizjoterapia (Augsburg, Berlin, Hannover, Zurych, Warszawa, Wrocław).
Od 2005 roku zrzeszona w CANTIENICA®- Qualitaetsclub (Szwajcaria, Zurych) utrzymuje swoją wiedzę na poziomie najnowszych osiągnięć Benity Cantieni. W grudniu 2007r. uzyskała złoty status instruktorski, w kwietniu 2013r. za wybitne osiągnięcia powołana przez Benitę Cantieni na Senior Teacher.

Agnieszka Nowakowska

Jestem certyfikowanym coachem ICF – International Coach Federation. 
Od blisko 25 lat towarzyszę ludziom w rozwoju osobistym, inicjuję ich transformację, wprowadzam w przestrzeń świata duchowego.

Wykorzystując fizykę kwantową pracuję w polu energii łącząc przy tym bogactwo narzędzi z różnych nurtów: coaching, mindfulness, uwalnianie, kod emocji, regres terapeutyczny, techniki biodynamiczne, elementy terapii behawioralno – poznawczej i terapii schematów.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, budowania zespołów, motywacji, koordynowania pracy działu personalnego.

Ukończyłam wiele kursów formalnych, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje.

Prywatnie mama 3 dzieci, żona, twórca biżuterii mocy z kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

www.santulana.pl