Klasa Bars™ – metody Access Consciousness™

 

Klasa Bars™
Metody Access Consciousness™

Prowadzi: Magdalena Żesławska

Jeśli pragniesz wprowadzić do swojego życia konkretny sposób na wyciszenie umysłu (a może również dodatkowy zawód?), to zapraszam na kurs zabiegu zwanego BARS, który wygląda jak masaż głowy.

Bars to bardzo prosty zabieg z pięknym potencjałem: każda sesja staje się okazją do głębokiego mentalnego relaksu, jaki sami rzadko osiągamy samodzielnie na co dzień.

Oprócz spokoju, nabrania dystansu do rzeczywistości, wyklarowania myśli, BARS może wspomóc Cię w nawiązaniu wewnętrznego kontaktu z samym sobą, a to jest tak ważne – bowiem to w Tobie kryją się odpowiedzi na wszystkie pytania. ♥

Jeśli czujesz, że BARS to coś dla Ciebie na początek podróży wgłąb siebie, to w jeden weekend możesz nauczyć się tego prostego zabiegu, a będzie on Tobie i innym służył przez całe życie.

CO CI DA UDZIAŁ w kursie Bars™ ?
– Staniesz się Certyfikowanym Praktykiem BARS™.
– Dostaniesz wszystkie materiały i certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów BARS zawodowo lub domowo,
– Podczas kursu przyjmiesz i zrobisz po 2 pełne sesje BARS;
– Będziesz mógł robić sesje innym (możesz również zarabiać na tym, jeśli tak zdecydujesz na przyszłość);
– wspólnie popatrzymy na to, jak funkcjonuje nasz umysł i jak nasze myśli tworzą codzienność
– będziemy się razem dobrze bawić, relaksować, poznasz innych praktyków tej metody;

CZYM JEST BARS i jak sesja wygląda W PRAKTYCE?
– Access BARS™ to bezinwazyjny, a jednocześnie dynamiczny zabieg manualny opierający się na przeplīwie energii.
– zabieg to ok 1,5 godziny w ciszy, w którym osoba dająca BARS jest przy Tobie, delikatnie dotykając łącznie 32 punktów na głowie.
– sesja BARS rozładowuje stres, bezsensowne myśli, powody frustracji i depresji, niezrozumiałe strachy, żale i złości, które generujemy w polu elektromagnetycznym głowy.
– BARS™ został oficjalnie zatwierdzony i otrzymał Certyfikat Terapii Manualnych Ciała przyznawany w Stanach Zjednoczonych.
– BARS w wielu przypadkach może wspomóc leczenie stanów głębokiej depresji, nadpobudliwości, przewlekłego stresu, traum, uzależnień
– BARS to lekkość i otwartość na nowe.

DLACZEGO TO DZIAŁA?
BARS sięga aż do poziomu umysłu podświadomego by rozładować przekonania, które nam nie służą.
Dzięki przejściu do spowolnionym fal mózgowych (badania neurobiologa dr Fallina – dostępne na kanale YouTube z polskimi podpisami), nabieramy dystansu do dobrze znanych nam schematów i reakcji, z perpektywy dostrzegamy przekonania, na których budujemy nasze życie, zyskujemy dzięki głębokiemu odreagowaniu na poziomie umysłu i podświadomości, Bars skłania do autorefleksji.

Może przyjdzie nam powzdychać, popłakać, zauważyć i mam nadzieję, również obśmiać pewne wzorce, mechanizmy, powtarzające się „błędy” i zabrać się za pracę nad własnym systemem przekonań, zyskać klarowność.

Dzięki narzędziom takim jak Access BARS™ wychodzisz z polaryzacji, uwarunkowań i ograniczeń twoich myśli i emocji, czego sobie i Tobie serdecznie życzę.

Po próbkę zajęć, można sięgnąć po film z Magdą Żesławską: https://youtu.be/-b-Hqvgp8uk

CZAS TRWANIA KURSU:
sobota i niedziela w godzinach 10 do 15

MAGDA ŻESŁAWSKA_ZAJĄC-Certyfikowana Facylitatorka BARS, terapeutka z wieloletnim doświadczeniem, tłumaczka Magdalena Żesławska (www.alchemiaciala.com)

KOSZT KURSU: 1050 zł ( w cenie: materiały szkoleniowe, CERTYFIKAT, ciepłe napoje i poczęstunek
// cena obowiązuje w całej Polsce wszystkich prowadzących od 1 stycznia 2018 roku// 525 zł dla powtarzających kurs // dzieci do lat 16 są zaproszone na klasę za darmo //
_____________________
Każdy może się nauczyć Barsa.
Barsa nie można zrobić „źle”,
Barsem nie można zaszkodzić.
Szczegóły szkolenia ( aktualne daty, miejsce warsztatu) znajdują się w kalendarium.