Kalendarium

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  21
  Gru
  2018
  sob
  22
  Gru
  2018

  Zrób sobie prezent! Indywidualne sesje BARS z Magdaleną Żesławską

  10-20Pro Humane Wrocław
  Praca z (pod)świadomością- indywidualne sesje BARS z Magda Zesławską.
  Spotkanie przebiega przy okazji prostego i delikatnego masażu głowy (Bars™).  W jego trakcie Twój umysł pozwala sobie na osiągnięcie stanu kojącego zawieszenia myśli, którego nierzadko sami nie chcemy lub nie możemy osiągnąć na długo.Na sesji możesz dać sobie poczuć stan BYCIA oraz PRZYJMOWANIA co jest wartością samą w sobie. To stan osiągany bez Twojego wysiłku, a to wszystko dopiero dobry początek
  Jest wiele ważnych pytań, które warto sobie zadać.
  W wewnętrznym dialogu (już bez dominującego udziału analizującego umysłu) możesz (nic nie musisz) podjąć aktywne poszukiwanie W SOBIE sensu tego, czego aktualnie doświadczasz. Możesz nabrać nowe zrozumienie jakie są Twoje podświadome wzorce, a w dalszej kolejności jak pozwolić ukazać się innym możliwościom I wyborom, które jeszcze nie zaistniały. Poczujesz od czego zacząć.
  Na sesji praktykujemy i oswajamy ODCZUWANIE na pełnym otwarciu, w zaufaniu do samego siebie, twórcze i terapeutyczne.
  Zawsze z dobrą intencji i garścią inspiracji.
  Wszystko to wprowadza zupełnie inną jakość życia i jest procesem.
  "Jestem tu z Miłości, tak jak i Ty.
  Wspieram i zapraszam"
  Magdalena Żesławska - Zając
  __________________

  O prowadzącej: http://prohumane.pl/ludzie-prohumane/

  To, co nazywa się BARS to sesja delikatnej “akupresury”, pobudzenia energetycznego 32 punktów na głowie, które odpowiadają za różne aspekty naszego funkcjonowania w tej rzeczywistości. Trzymając palce na punktach BARS uwalniamy nagromadzone myśli, nastawienia, uczucia, emocje, oceny, które każdy z nas kumuluje w sobie.

  Specjaliści neurobiologii zarejestrowali zmiany w falach mózgowych, które przechodzą ze stanu beta do alpha w ciągu 1,5 godzinnej sesji. Jak może być jeszcze lepiej? Bez wysiłku osiągamy stan umysłu, w którym jedynie sporadycznie znajdujemy się podczas sesji głębokiej medytacji.

  SESJA TRWA 1,5 h
  KOSZT: 200 zł
  ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SESJE:
  [email protected] lub tel 534 55 33 88