Kalendarium

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  06
  Kwi
  2018
  sob
  07
  Kwi
  2018

  Indywidualne SESJE BARS

  12-21Pro Humane Wrocław

  Zapraszamy na relaksujące i transformujące sesje indywidulane z MAgdaleną Żesławską.

  To, co nazywa się BARS to sesja delikatnej “akupresury”, pobudzenia energetycznego 32 punktów na głowie, które odpowiadają za różne aspekty naszego funkcjonowania w tej rzeczywistości. Dla przykładu: są punkty dotyczące pieniędzy, własnego potencjału, nastroju, zdrowia, procesu starzenia się, seksualności, kontroli, wdzięczności, spokoju. Są nazywane barsami (z ang. pręt), ponieważ są liniami energetycznymi przebiegającymi z jednej strony głowy na drugą. Trzymając palce na punktach BARS uwalniamy nagromadzone myśli, nastawienia, uczucia, emocje, oceny, które każdy z nas kumuluje w sobie.

  Specjaliści neurobiologii zarejestrowali zmiany w falach mózgowych, które przechodzą ze stanu beta do alpha w ciągu 1,5 godzinnej sesji. Jak może być jeszcze lepiej? Bez wysiłku osiągamy stan umysłu, w którym jedynie sporadycznie znajdujemy się podczas sesji głębokiej medytacji.

  Czy możesz sobie wyobrazić, jakie jest to uczucie?
  Powiem tylko, że wstajesz czując się o 10 tysięcy lat lżejsza/ lżejszy.
  Sesja BARS jest bezingerencyjnym rozładowaniem nagromadzonych podświadomych “napięć”. Dzięki temu wzrasta nasz wewnętrzny spokój, stajemy się mniej reaktywni w sytuacjach, którym do tej pory pozwalaliśmy wyprowadzić nas z równowagi.

  BARS w bardzo wielu przypadkach leczy ze stanów głębokiej depresji, nadpobudliwości, przewlekłego stresu, uzależnień, niesamowicie pobudza kreatywność.

  Może po sesji wreszcie odważysz się zadać pewne pytania? Może nastąpi po niej ten długo oczekiwany moment “wow” i “aha!” i wybierzesz inaczej? A dolegliwość, na którą próbowałeś już wszystkiego ustąpi?

  Co mogę zapewnić?
  Zyskasz dostęp do swojego własnego potencjału i pokładów świadomości, na tyle, na ile sobie pozwolisz, czego najbardziej odczuwalne efekty następują po 3-4 tygodniach od pierwszej sesji. Wszystkich przychodzących na sesję zachęcam do zadawania sobie stale pytania: co jeszcze jest możliwe?

  UWAGA - BARS został zatwierdzony i otrzymał Certyfikat Terapii Manualnych Ciała przyznawany w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

  SESJA TRWA od 1 do 1,5 h
  KOSZT: 250 zł
  ZAPISY: [email protected] lub tel 534 55 33 88