Prowadzi: Anna Glińska-Lachowicz


ZAPRASZAMY NA CYKL SZKOLENIOWY składający się z warsztatów autorskich.

CHOREOTERAPIA Z ELEMENTAMI ARTETERAPII W PRAKTYCE

Program opracowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe na gruncie naukowym i dydaktycznym, preferuje ujęcie holistycznie. Człowiek traktowany jest całościowo, a techniki i metody, które oferujemy w ramach szkolenia, wspierają w uzyskaniu równowagi ciała, umysłu i ducha. Warsztaty bazują na teoretycznych i praktycznych podstawach terapii tańcem oraz arteterapii. Będziemy odwoływać się do metod pracy z grupą, bazujących na szeroko rozumianej sztuce i tańcu.

CELEM SZKOLENIA jest prezentacja możliwości zastosowania sztuki, w szczególności tańca (choreoterapii), a także łączenie poszczególnych dziedzin sztuki z działaniami choreoterapeutycznymi w pracy z grupą oraz w realizacja własnej drogi samorozwoju w szerokim tego słowa ujęciu.

DLA KOGO: warsztaty adresowane do pedagogów, nauczycieli, wychowawców, terapeutów, psychologów, trenerów, instruktorów, animatorów, pracowników socjalnych, pracowników ośrodków pomocy społecznej, fizjoterapeutów, studentów, osób pracujących z grupami i chcących wzbogacić swój warsztat pracy oraz osób zainteresowanych własnym rozwojem. UCZESTNIKAMI MOGĄ BYĆ WSZYSTKIE OSOBY zainteresowane rozwojem zawodowym i poszerzaniem kompetencji z zakresu choreoterapii i arteterapii.

prowadząca ANNA GLIŃSKA-LACHOWICZdoktor nauk humanistycznych, adiunkt w Instytucie Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego. Pedagog resocjalizacyjny, choreoterapeuta, tancerz i instruktor tańca, certyfikowany Arteterapeuta KAJROS, Instruktor Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała (Instytut Tańca, Essen). Absolwentka wielu szkoleń i kursów z zakresu terapii poprzez taniec. Prowadzi specjalistyczne szkolenia dla nauczycieli i pedagogów, pracowników Domów Pomocy Społecznej, psychologów i terapeutów, pracowników służby zdrowia, pracowników Służby Więziennej, animatorów, a także przyszłych arteterapeutów i choreoterapeutów. Blisko 20 lat doświadczeń zawodowych, ponad 1000 godzin przebytych szkoleń, ponad 70 wygłoszonych referatów na konferencjach naukowych w Polsce i za granicą, ponad 2000 godzin praktyki .

więcej: www.arteterapia.opole.pl ; www.youtube.com/channel/UCVuNIjQPvYzHO5ixyEqjFNw ;

pl-pl.facebook.com/anna.glinskalachowicz ; [email protected]

CYKL SZKOLENIOWY składa się z 3 warsztatów (każdy warsztat jest odrębną całością, można uczestniczyć w poszczególnych, wybranych warsztatach lub w całości).

Uczestnictwo warsztatach potwierdzane będzie zaświadczeniem, docelowo możliwość uzyskania CERTYFIKATU INSTRUKTORSKIEGO.

TERMINY SZKOLEŃ (sobota – niedziela):

21 – 22.10.2017 : WPROWADZENIE DO CHOREOTERAPII

18 – 19. 11.2017 : MOC RUCHU

09 – 10.12.2017 : OD BEZRUCHU DO RUCHU

INWESTYCJA :

pojedyncze szkolenia : 380zł – Warsztat wprowadzający (każde kolejny (pojedynczy) warsztat 450 zł)

całość (3 szkolenia): 1200zł (450zł przedpłaty rezerwującej miejsce i 3 x 250zł regulowane przed każdym warsztatem).

1050 zł – jednorazowa wpłata do 5 października ;

W cenie skrypty, materiały instruktażowe, materiały plastyczne i in. oraz ciepłe napoje, poczęstunek

MIEJSCE: DK BAKARA- Wrocław, ul. Różnana 4-6

Osoby zainteresowane, mogą uzyskać dodatkowe informacje drogą mailową lub telefonicznie.

INFORMACJE I ZAPISY: [email protected] ; tel 886 364 158